Hakkında

Sitemizin yayınladığı rakipyok.com domain'i 2015 yılında alışveriş sitesi amacıyla alınmış fakat sonradan vazgeçilmişti. Güzel bir domain bulmanın gittikçe zorlaştığını düşündüğümden boş olarak elimde tutuyordum. Sonunda bir bookmark sitesi olarak bir işe  yaratma fırsatını buldum. Umarım başarılı olur.


Öncelikle sitede kullanmak için emekli işi ucuz bir script arayıp buldum. Teknik olarak çok yetenekli değilse de ücretine göre işimi fazlasıyla görecek özellikteydi. Üzerinde bir miktar çalıştıktan sonra Türkçeleştirme çalışmalarını da bitirdim. Birkaç çalışma sonrası yayına geçeceğimi düşünüyorum.

Sitenin gönderilen sitelere olabildiğince faydalı olaması için yavaş yavaş hayata geçireceğim bazı düşüncelerim var. Şu anki haliyle site SEO olarak iyi düzenlenmiş ve dofollow link kazanacağınız iyi bir imkan sunuyor. En iyi verimi almak için site eklemede istenilen bilgileri eksiz doldurmaya çalışınız.

Sitenin güvenilir ve çok daha faydalı olması için bazı katı kurallar affınıza sığınarak, kullanım Kullanım Koşulları sayfasında detaylı anlatılan bazı katı kurallar uygulayacağız. Anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz.

Desteğinizi bekler başarılar dileriz.

RakipYok