Dilatasyon Profilleri | Hitprofil Dilatasyon

Dilatasyon Profilleri  konusunda Hit Teknik inşaat yapı teknolojileri modern çözümler merkezi, uzman çalışanları ile teknolojinin gereksinmelerini kullanarak projelerinize uygun çözümler sunmak için en doğru adresiniz olmaya devam ediyor.

Hitprofil Dilatasyon Profilleri

Başlıca uzmanlık alanlarımız; Alüminyum dilatasyon profilleri, yalıtımlı dilatasyon Profilleri, çelik dilatasyon profilleri, köprü mesnetleri ve kasis profilleri, dekorasyon profilleri, sıva profilleri, cam tekstili ve sıva fileleri, duvar kaplamaları, harpusta ve parapet profilleri, drenaj sistemleri, paspas sistemleri, yangın ve duman bariyerleri.

İnşaat sektörüyle yakından ilgili olanların iyi bildiği gibi yeni büyük binalar zaman içinde zemine rastgele oturmalar yaparak yer değiştirmelere hatta çatlaklara yol açabilmektedir. Yapı tekniğinde bu zemin oturmalarına ve malzemelerin ısıyla genleşip zarar görme olasılıklarına karşı koruma amaçlı derz boşluklarıbırakılır. Alışveriş merkezi, iş merkezleri, fabrikalar ve oteller gibi büyük inşaatlar yapılırken inşaatın büyüklüğüne ve zemin yapısına göre her 25 – 30 metrede bir koruma amaçlı dilatasyon derzi bırakılır. Bu derzleri sabitlemek ve estetik görüntüyü sağlamak için dilatasyon profilleri kullanılır.

Hitprofil dekorasyon profilleri

Dekorasyon uygulamalarında kullanılan zemin, duvar ve tavan kaplamaları ne kadar estetik ve sağlam olurlarsa olsunlar, birleşim ve bitiş noktaları için doğru çözümler üretilmediği sürece istenilen neticeler asla alınamaz. Doğru korunmayan zemin ve duvar malzemeleri darbelere maruz kalarak kolayca kırılarak ortaya kötü görüntüler çıkarırlar. Hitprofil dekorasyon profilleri tüm bu olumsuz durumları ortadan kaldırmak için inşaat sektörünün, mimarların ve dekoratörlerin çözüm odaklı öncelikli malzemeleridir. Duvar ve köşe koruma profilleri keskin duvar köşelerinin çocuklara zarar vermesini önlediği gibi, çarpmalarda duvarların zarar görmemesini sağlayarak ortaya çirkin görüntülerin çıkmasını engelleyen, dikey ve yatay uygulanan koruma profilleridir.

Sıva Profilleri • Sıva Fileleri • Duvar Kaplamaları • Drenaj Levhaları • Paspas

HİT TEKNİK inşaat yapı teknolojileri uygulama projelerini Vertex sıva profilleri, Vertex sıva fileleriduvar kaplamalarıdrenaj levhalarısu yalıtım ürünleri ve paspas sistemleri konusunda da önde gelen kaliteli malzemelerle gerçekleştirmektedir. Sorunsuz yapı teknoloji markalarıyla marka kuruluşlara profesyonel uygulamalar gerçekleştirip, onlarla birlikte geleceğe yatırım yapıyoruz.

Dilatasyon Profilleri  |  Dilatasyon Profilleri