Microblading kaş tekniğiyle kalıcı dolgun kaşlar

1
Microblading kaş tekniğiyle kalıcı dolgun kaşlar
Microblading tekniğiyle yapılan doğal kaşlar sayesinde istediğiniz şekil ve yoğunlukta kaşlara kavuşmanın yanında makyaj ve yüz bakımı süreniz çok kısalır. Enerjiniz ve zamanınız size kaldığından güne stressiz, güzel başlarsınız. Kaşlarınızı ihmal edip geç karar verdiğiniz için çok üzüleceksiniz!

Yüzünüzün en fazla dikkat çeken organı güzel kaşların vurguladığı gözlerdir. Kısaca estetik yönden güçlü kaşlar gözlerinizi ve yüzünüzü çok daha güzel gösterecektir. Bu gücü kullanmak için genellikle her gün vakit ayırıp gerekli kaş makyajını yapmak gerekmektedir. Oysa günümüzün hızlı yaşamında bu uzun süreçli bakımı her gün düzenli yapmanın imkanı yoktur. Oysa günümüzde bu soruna çok etkili bir çözüm sunulmaktadır.
Microblading kaş tekniğinde istenilen kalınlıkta mikro bıçaklı kalemlerle, önceden acıyı hafifletecek krem sürülmüş kaş kılları aralarına planlanan miktar ve şekilde mikro çizikler atılır. Bu işlem tamamlandıktan sonra kaş seçilen renkte pigment boya ile tamamen kaplanır ve aynı işlemler diğer kaşa da uygulanır. Kaşlardaki boya belli bir süre beklendikten sonra silinir ve yeni kaşlar ortaya çıkar. İşlem sonunda yoğun görünümlü kaş beklentiniz gerçekleşmeyebilir. Daha dolgun kaşlar için ikinci bir uygulama microblading uygulaması gerekmektedir.

0553 498 3881
Kadıköy / İstanbul / TÜRKİYE
PK 34710
  • 2-1
  • 3

Send Message to listing owner

Microblading kaş tekniğiyle kalıcı dolgun kaşlar