Maltepe Su Tesisatçısı | Atlas Tesisat

Maltepe su tesisatçısı Atlas Tesisat sıhhi su tesisatı arızalarına karşı evinizin ve iş yerinizin sigortasıdır. Biz temiz su ve pis su tesisatında olabilecek sorunların önüne kaliteli malzeme ve işçilikle önceden geçerek sonrasında sizin üzülmenize fırsat vermeyen su tesisatçısı hizmetleri sunmaktayız. Tecrübe birikimi yüksek, hızlı, kaliteli, garantili, güler yüzlü ve ekonomik bir hizmet için bizi seçerek doğru tercih yapmış olacaksınız. Arayın farkı yaşayın.

Maltepe Su Tesisatçısı 7/24 Sıhhi Tesisat Tamirat

Lavabo bataryası, evye bataryası, banyo bataryası, fotoselli musluk, duş bataryası, duş armatürü, banyo lavabo değişimi, havlupan, küvet, duşakabin, klozet, tuvalet taşı, rezervuar, rezervuar iç takım, duş teknesi, duşakabin, taharet musluğu, ara musluk, fleks değişimi, su sayacı, basınç ayarlayıcı, basınç düşürücü, doğalgaz kombi, petek temizliği, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi değişim ve montajı kaliteli malzeme kullanılarak garantili olarak gerçekleştirilir. Su kaçağı tespit, tıkanıklık açma, logar tıkanıklığı ve kanal tıkanıklıkları mekanik, elektro mekanik ve elektronik dinleme ve görüntüleme cihazlarıyla noktasal olarak tespit edilir, hızla onarılırlar. Zaman size kalır.

Kırmadan Su Kaçağı Tespit Noktasal Su Kaçağı Tespiti

Temiz ve pis su kaçağı çok can sıkıcıdır ve kaçağın yerini bulmak da çoğu su tesisatçısı için bir o kadar zordur. Kaçağın yerini tespit etmek genellikle tecrübe ister. Su kaçağının oluştuğu yeri bulmakta zorlandığımız durumlarda en son sistem elektronik termal ve akustik su kaçağı tespit cihazları kullanarak noktasal su kaçağı tespiti yapmaktayız. Banyo su kaçağı, lavabo su kaçağı, klozet su kaçağı, tuvalet su kaçağı, rezervuar su kaçağı, küvet su kaçağı, duşakabin su kaçağı, radyatör su kaçağı, su deposu kaçağı, pis su kaçağı, temiz su kaçağı ve su yalıtımı işleriniz tecrübemizi kullanarak gerekli cihazların yardımı ile kısa zamanda ve kalıcı olarak çözülür. Üstelik kırıp dökmeden ve lüzumsuz masraflar çıkarmadan.

Maltepe Su Tesisatçısı Tıkanıklık Açma

Lavabo tıkanıklığı, evye gideri tıkanıklığı, klozet gideri tıkanıklığı, küvet gideri tıkanıklığı, duşakabin gideri tıkanıklığı, süzgeç tıkanıklığı, pis su kanalı tıkanıklığı ve rögar tıkanıkları ile çok sık karşılaşırız. Tıkanıklık çok sık tekrarlıyorsa muhakkak malzeme veya montaj sorunu vardır. Tıkanıklık yeri son sistem kameralı robot kollarla kısa zamanda tespit edilir ve kaliteli malzemeyi doğru kullanarak uzun süreli ve konforlu bir çözüm sağlanır. Üstelik gereksiz kırıp dökmeden ve gereksiz masraflar çıkarmadan. Acil tıkanıklık açma su tesisatçı ihtiyacınız için hemen arayınız.

Cihazla Kalorifer Petek Temizliği Petek Temizleme

Doğalgaz kolon tesisatı, kombi tesisatı, doğalgaz tesisatı, kombi, kalorifer ve yerden ısıtma projeleriniz yapılır ve hayata geçirilir. Doğalgaz tesisatı için bakır boru kullanmak verim ve ekonomi açısından çok önemlidir. Bakır boru tesisat maliyeti biraz daha fazla olmasına rağmen kesinlikle tavsiye edilir. Çünkü bu maliyet farkı çok kısa sürede kapanacağı gibi düşük fatura bedellerine karşın hep daha iyi ısınacaksınız. Kombi ve ısıtma tesisatınızın montajı, ısı verimini üst seviyede tutacak şekilde, kaliteli malzeme kullanarak projelendirilir ve gerçekleştirilir. En az iki yılda bir yaptırmanız gereken radyatör petek temizliği özel makinelerle basınçlı ilaçlı suyla yıkanarak kalorifer sisteminizin tam verimle ısıtma yapması sağlanır. Üstelik çok hızlı ve ortalığı pisletmeden yapılan petek temizliği sonuçlarına çok şaşıracak daha önce petek temizleme işlemi yaptırmadığınız için çok üzüleceksiniz. Petek temizliği yaptırmak için kış aylarına girmeden önce lütfen arayınız.

Atlas Su Tesisatçısı   |  Maltepe Su Tesisatçısı