Microblading Kaş Yapımı Kaş Kontürü

Microblading kaş tekniğiyle yapılan doğal kaşlar sayesinde istediğiniz şekil ve yoğunlukta kaşlara kavuşmanın yanında makyaj ve yüz bakımı süreniz çok kısalır. Enerjiniz ve zamanınız size kaldığından güne stressiz, güzel başlarsınız. Microblading kaş yaptırdıktan sonra kaşlarınızı ihmal edip geç karar verdiğiniz için çok üzüleceksiniz!

Microblading Kaş tekniğiyle arzu ettiğiniz kaşlar artık kalıcı…

Yüzünüzün en fazla dikkat çeken organı güzel kaşların vurguladığı gözlerdir. Kısaca estetik yönden güçlü kaşlar gözlerinizi ve yüzünüzü çok daha güzel gösterecektir. Bu gücü kullanmak için genellikle her gün vakit ayırıp gerekli kaş makyajını yapmak gerekmektedir. Oysa günümüzün hızlı yaşamında bu uzun süreçli bakımı her gün düzenli yapmanın imkanı yoktur. Oysa günümüzde bu soruna çok etkili bir çözüm sunulmaktadır.
Microblading kaş tekniğinde istenilen kalınlıkta mikro bıçaklı kalemlerle, önceden acıyı hafifletecek krem sürülmüş kaş kılları aralarına planlanan miktar ve şekilde mikro çizikler atılır. Bu işlem tamamlandıktan sonra kaş seçilen renkte pigment boya ile tamamen kaplanır ve aynı işlemler diğer kaşa da uygulanır. Kaşlardaki boya belli bir süre beklendikten sonra silinir ve yeni kaşlar ortaya çıkar. İşlem sonunda yoğun görünümlü kaş beklentiniz gerçekleşmeyebilir. Daha dolgun kaşlar için ikinci bir uygulama microblading uygulaması gerekmektedir.

Microblading kaş kontür uygulaması çok kısa sürer

Microblading kıl tekniği kullanılarak yapılan uygulama sonunda kaşlarınızın üzerindeki boya temizlenir. Genellikle 30 gün civarı olan iyileşme süresince kaşlarınız için önerilen tedbirleri yerine getirmeniz gerekir. Bu sürenin sonunda kaşlara son şekillerini vermek için bir düzeltme uygulaması daha gerekmektedir. Kaşların kalıcılığı cildin yağlı olup olmamasına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Kaşlar yağlı ciltlerde bir sene, daha kuru ciltlerde 1,5 sene civarına kadar kalıcı olabilirler.

Microblading kaş sayesinde zaman ve enerji size kalır

Microblading tekniğiyle yapılan doğal kaşlar sayesinde istediğiniz şekil ve yoğunlukta kaşlara kavuşmanın yanında makyaj ve yüz bakımı süreniz çok kısalır. Enerjiniz ve zamanınız size kaldığından güne stressiz, güzel başlarsınız.
Microblading kaş konusunda merak ettiğiniz konularda çok daha fazla bilgi sahibi olmak için lütfen arayınız veya yerimize bir kahve içmeye lütfediniz. Bu konuda geç karar verdiğiniz için çok üzüleceksiniz.

Microblading Kıl Tekniği  |  Microblading Kaş