Merhaba sayın ziyaretçimiz,

Bilindiği gibi backlinkler, yani aynı sektörde, aynı dilde ve güçlü sitelerden sitenize verilen linkler günümüzde hala Google arama motoru optimizasyonu SEO konusunda çok etkilidirler. Fakat bu özelliklerde kaynak bulmak çok zordur. Sitemizin amacı her konuda güçlü makaleler yayınlanarak ziyaretçilerine faydalı bilgiler ve ihtiyacı olanlara backlink kaynağı oluşturmaktadır.

Sitemiz kaliteli sitelere konularıyla ilgili kaliteli doğal backlink sağlamak amacıyla oluşturulmuştur. Sitemizden alınacak olan linkler ücretli olup çeşitli yöntem ve sürelerde olabilirler. Sistemin işleyişi ve ücretlendirmeleri altta geniş olarak açıklanmıştır.

Backlink Bölümleri | Backlink Türleri

Herşeyden önce sitemizin organik yapısı kullanıcıların backlink taleplerinin ilgili mail formları alınıp, sitede talep edilen link bölümüne tarafımızdan elle eklenmesiyle başlar. Sitemizden 5 yöntemle backlink alınabilir. 

Banerle Link Çıkışı.
Site logomuzun sağ yanında 728×90 boyutunda ve kullanıcı tarafından gönderilen banerle 1 adet resimli link çıkışı. Gerekli olanlar kullanıcı tarafından gönderilen 728×90 boyutunda resimsite linki ve anahtar kelime. Hazırlanacak resmin boyutlarının verdiğimiz ölçülere tam uygun olması gerekmektedir. Bu alan 6 ve 12 aylık olarak kiralanabilir. Kiralama süresi 12 ayı geçemez. Kiralama başvurusu “Kiralık Link” baneri çıkmaya başladığında başlar ve ilk başvuran bu değerli alanın sahibi olur. Banerle Link Çıkışı tüm sayfalarda en üstte görünür.

“Öne Çıkan Siteler” Link çıkışı.
Ana menü altındaki slider üzerindeki “Öne Çıkan Siteler” bölümünden toplam 6 adet link çıkışı. Gerekli olanlar site linki, anahtar kelime ve 300 kelimelik açıklama. Bu sayfalar özel olduğundan yabancı link çıkışı yapılmaz. Bu alan 6 ve 12 aylık olarak kiralanabilir. Kiralama süresi 12 ayı geçemez. Kiralama başvurusu “Kiralık Link” baneri çıkmaya başladığında başlar ve ilk başvuran bu değerli alanın sahibi olur. “Öne Çıkan Siteler” Link çıkışı tün sayfalarda menü çubuğunun hemen altında görünür.

“Site Kategorileri” Link çıkışı.
Site Kategorileri” kısmındaki 16 adet anonim kategori sayfasının her birinden en fazla 8 adet link çıkışı. Gerekli olanlar site linki ve anahtar kelime. Bu alan 6 ve 12 aylık olarak kiralanabilir. Kiralama süresi 12 ayı geçemez. Kiralama başvurusu “Kiralık Link” baneri çıkmaya başladığında başlar ve ilk başvuran bu değerli alanın sahibi olur.

“Gelen Yazılar” Link Çıkışı.
Gelen Yazılar” bölümüne gönderilen, kullanıcı tarafından oluşturulmuş makalelerden link çıkışı. Resimli makale sayfası bir resim ve 300-350 kelime bir içerikle kullanıcı tarafından hazırlanacaktır. Bu sayfalar özel olduğundan yabancı link çıkışı yapılmaz. Bu alan 6~12 ay arası olarak kiralanabilir. Farklı adreslere link verilmek şartıyla sınırsız  makale gönderisi yapılabilir.

“Gelen Resimli Linkler” Link Çıkışı.
Gelen Resimli Linkler” bölümüne gönderilen, kullanıcı tarafından oluşturulmuş resimli linkler. Gerekli olanlar formata uygun resim, site linki ve anahtar kelime. Gönderilecek resimlerin 300 X 100~450 boyutlarında olması önerilir. Yani resmin eni sabit 300 olarak seçilecek fakat yükseklik 100 ila 450 arası değişebilir. Büyük boyutlu resimler küçültülür ve çok küçük resimler kalite bozulacağından büyütülmeden olduğu gibi yayınlanır. Bu alan 6~12 ay arası olarak kiralanabilir. Farklı adreslere link verilmek şartıyla sınırsız  resim linki gönderisi yapılabilir.

Link Kiralama Ücretleri

Link TürüNotlarK.D.V Dahil Ücret
728 x 90 Banner LinkKiralama Süresi : 6~12 Ay30 TRY /Ay
Öne Çıkan Siteler LinkiKiralama Süresi : 6~12 Ay20 TRY /Ay
Site Kategorileri LinkiKiralama Süresi : 6~12 Ay10 TRY /Ay
Gelen Yazılar LinkiKiralama Süresi : 6~12 Ay20 TRY /Ay
Resim Dosyası LinkiKiralama Süresi : 6~12 Ay10 TRY /Ay

Link Talep Formu