Teknik Servis Hizmet Firmaları

Teknik servis konusu çok geniş kapsamlı bir ifade olduğu için başlığı böyle seçmek zorunda kaldık.  Bir nevi hizmet sektörü olan teknik servis hizmetlerini evsel hizmetler, sektörel hizmetler ve kamusal hizmetler olarak küçükten büyüğe doğru sınıflandırabiliriz.

Gündelik hayatımızda gözümüze daha fazla çarpan ve hareketli olanlar sıhhi tesisatçılar ve elektrik tesisatçıları dır. İnternette su tesisatçısı olarak aradığınızda binlerce su tesisatçı görürsünüz. Modern su tesisatçıları günümüzde çok gelişmiş teknolojik imkanlarla çalışmaktadırlar.

Sıhhi Tesisat Teknik Servis

Örneğin su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma işlemleri artık özel cihazlarla kırıp dökmeden ve çok kısa sürede gerçekleştirilmektedir.  Ayrıca bu sayede gereksiz bir yer kırılmadığı için masraflar artmamakta, ortalık temiz kalmaktadır.  Sıhhi tesisatçılar ilaveten doğalgaz tesisat işleri, kombi montajı, bakır boru tesisat, bakır boru kaynağı ve doğalgaz kalorifer tesisatı yanında son zamanlarda petek temizliği konusuna da önem vermeye başlamışlardır. 

Elektrik Tesisatı Teknik Servis

Elektrik tesisatçısı konusunda çok seçici olmalısınız. Çünkü elektrik arızaları tamir veya bakımı özel bilgi ve tecrübe isteyen her önüne gelenin el atmaması gereken hayati konulardır. Genelde elektrik sorunları eski yapıların tesisatlarında ortaya çıktığı gibi yeni tesisatlarda da olmayacak diye bir kural yoktur. Gelecekte olabilecek çok daha vahim durumların önlenmesi için çok sık arıza yapan elektrik tesisatlarının, uzman bir elektrik ustası veya firması tarafından değiştirilerek yenilenmesini öneririz. Unutmayınız ki çok sık atan bir sigortanın bile çok önemli bir sebebi vardır. Sigortayı devamlı değiştirerek veya tekrar açarak kullanmanız bile çok büyük riskler taşımaktadır.

Elektronikçiler Televizyon Servisleri

Elektronikçiler ve televizyon servisleri gelişen ve gittikçe küçülen cihazların teknolojileri karşısında çok fazla zorluklarla karşı karşıyadır. Örneğin günümüzün televizyonlarını artık yerinde yani evinizde tamir imkanı hemen hemen kalmamıştır. Hele bazı televizyonlar ve cihazlar için böyle arızaların sonunda çöpe atılma zamanı bile gelmiş olabilir. Artık tamirciler arızayı arama yerine bazı modülleri, eğer bulabilirlerse komple değiştirme yönüne gitmekte bu yöntem de servis ücretini neredeyse yeni televizyon fiyatına getirmektedir. Sonuç olarak elektronikçilerin olduğu gibi kullanıcılarında işleri bedeller açısından artık çok zor gibi görünüyor.

Buzdolabı Teknik Servisi Çamaşır Makinesi Teknik Servisi Beyaz Eşya Servisleri

Buzdolabınızın yazın sıcak günlerinde bozulduğu oldu mu hiç. Olmadı ise şanslısınız. Arızayı teknik servise ilettiğinizde elbette arızaya göre dolabı boşaltmanızı ve iki gün kapısını açık bırakmanızı isteyecek ve sonra gelecektir. Bu cevap sıcak günlerde insanı yenisini alıp almamak arasında kararsız bırakıyor. Sanki kullanılan teknolojik gelişmeler beyaz eşyalarda daha fazla kullanılır oldukça daha fazla sorun ortaya çıkıyor gibi. Beyaz eşyaların da evde onarılabildiği ve onarılmayıp servise alındığı durumlar oluyor. Servise götürülmeden önce son zamanların modasını da sizlere hatırlatalım.  Son TV haberlerine göre giden makine gelmeyebiliyor. Beyaz eşyaları daha uzun süre sorunsuz kullanmak için kullanma talimatlarına uygun kullanmak gerekiyor. 

Diğer Servis Hizmetleri

Bilgisayar teknik servisi, cep telefon teknik servisi, elektrikli ev aletleri tamir servisi, anahtarcı, böcek ilaçlama, saat tamircisi firmaları evsel sorunlara çözüm için aradığımız, bilgiye dayalı çözümler sunan firmalardır.

Mutfak dolabı

Verilen Linkler. (max. 8 adet)
Vera Su TesisatçısıAtlas Petek TemizliğiAtaşehir Su TesisatçısıLink Ver
Link VerLink VerLink VerLink Ver