WEB araçları – Site SEO analiz

WEB araçları sayfasında sizlere çalışmalarınızda yardımcı olacak çeşitli uygulamaları ve linklerini paylaşacağım. Umarım faydalı olabilirim.


Google Search Console   » Sitenizin sağlığını ve durumunu sürekli olarak takip edeceğiniz olmazsa olmaz araç. Sitenizi mutlaka kaydedin.

Backlink Kontrol   » Backlink kontrolü yapabileceğiniz Almanca faydalı bir link. Günlük 1000 adet backlink gösterim kotası var. Kotanız dolduğu zaman modemi ve bilgisayarı aynı anda reset ediniz. Sorgulama bazen çalışmayabiliyordu fakat son zamanlarda sorunsuz olarak aktif.

Pingdom Speed Test   » Site hız testi konusunda çok güzel bir site. Daha doğru sonuçlar için”Stockholm, Sweden” seçeğini kullanınız.

SEO Centro    » Sitenizin başlık, meta açıklama, H etiket, keyword vs. gibi SEO açısından önemli bilgilerini buradan günde 3 kere kontrol edebilir, SEO değerini ölçebilirsiniz.

KWfinder  » Bence Google anahtar kelime aracından sonra en güzel anahtar kelime bulucu. Ücretsiz olarak günde 3 sorgulama yapabilirsiniz.

Keywordcell   » Yine güzel bir anahtar kelime bulma aracı. Denemekte yarar olabilir.

Firefox Developer Edition » Sitenizin tüm css düzenlemelerini bu sürümle kolaylıkla yapabilirsiniz. Çok faydalı ve kolay. Kesinlikle deneyin, öğrenin ve sitelerinizi kolaylıkla istediğiniz şekilde düzenleyin.

Toplu Link Kaldırma   » İstemediğiniz linkleri Google Search Console aracılığı ile tek tek kaldırmak yerine bu Chrome eklentisiyle topluca kaldırabilirsiniz. Zaman size kalır.

Is It Hacked?   » Sitenizin virus veya diğer zararlıların etkisinde olup olmadığını buradan kontrol edebilirsiniz. Siteniz virüsler sebebiyle yavaşlamış olabilir. Hosting firmanız sizi suspend etmeden harekete geçin.

Zaman içinde yenileri bulundukça listeye eklenecektir. Lütfen takip ediniz.